Telefon

+48 501 531 161

E-mail

[email protected]

Godziny otwarcia

Sprawdź

Anita Zarzecka

W 2006 roku ukończyłam Szkołę kierunkową zakończoną dyplomem Masażysty. Od tego czasu pracuję w zawodzie nieustannie podnosząc swoje kompetencje i umiejętności. Następnie ukończyłam dwuletnią szkołę zawodową zakończoną dyplomem Technika Usług Kosmetycznych z Dermokonsultacją. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach między innymi w Warszawie, Katowicach czy Krakowie czego potwierdzeniem są licznie zdobyte dyplomy i certyfikaty. Posiadam także duże doświadczenie w pielęgnacji twarzy w zabiegach opracowanych przez m.in. Dr. Belter, Thalgo czy Clarena.

Rok 2018 to dla mnie czas sporych zmian i nowych wyzwań. Po wielu latach pracy, zdobywania doświadczenia oraz licznych kursów zdecydowałam się na zmiany.

Otwierając Salonik Spa realizuję moje marzenie o własnym Salonie Kosmetycznym. Podejmując wyzwanie poprowadzenia własnego Salonu przede wszystkim skupiam się na tym, aby wsłuchiwać się w opinie i oczekiwania klientów. Po wielu miesiącach przygotowań i konsultacji z klientami oraz markami kosmetyków otworzyłam miejsce gdzie każdy klient poczuje się wyjątkowo. Salonik Spa to miejsce wypełnione pozytywną energią, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, aby w trudnych i wymagających czasach choć na chwilę klient mógł się oderwać i wyciszyć. Serdecznie zapraszam 🙂

Salonik Spa - ul. Gen. Andersa 3, 44-270 Rybnik

www.salonikspa.pl / facebook.com/salonikspa