Telefon

+48 501 531 161

E-mail

[email protected]

Godziny otwarcia

Sprawdź

Niewątpliwie masaż doskonale wpływa na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie. Dobierając odpowiedni zabieg możemy przynieść naszemu ciału ukojenie po ciężkim i męczącym dniu. Choć każdy zabieg relaksacyjny, nie tylko masaż wpływa pozytywnie na nasz organizm to jednak różnią się one od siebie. Szeroka oferta Saloniku Spa pozwoli Państwu dobrać zabieg dla siebie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. W naszym Saloniku każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej prezentujemy opisy poszczególnych zabiegów.

Masaż aromaterapeutyczny całego ciała – relaks dla duszy i ciała. Świece do masażu sprawiają, że skóra staje się delikatna jak aksamit i wypielęgnowana. Zmysłowa konsystencja zapewnia długotrwały efekt nawilżenia a olej kokosowy pozwala wydobyć blask skóry.

Znajdź chwilę dla siebie przy blasku świec, łagodnej muzyce i unoszącym się aromacie olejków eterycznych, które wprowadzą Cię w relaks i odprężenie.

Znajdź chwilę dla siebie przy blasku świec, łagodnej muzyce i unoszącym się aromacie olejków eterycznych, które wprowadzą Cię w relaks i odprężenie.

Masaż bańką chińską modeluje sylwetkę, znakomicie ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się cellulitu. Bańka chińska jest dobra nie tylko na brzuch i cellulit. Stosuje się ją również w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych.

To idealne rozwiązanie dla osób borykających się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach. Dłonie stają się miękkie i gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni.

Salonik Spa - ul. Gen. Andersa 3, 44-270 Rybnik

www.salonikspa.pl / facebook.com/salonikspa