Telefon

+48 501 531 161

E-mail

[email protected]

Godziny otwarcia

Sprawdź

Chcesz zrobić bliskiej osobie wyjątkową niespodziankę? Podaruj jej bon na zabieg w Saloniku SPA! Dzięki eleganckiemu podarunkowi zapakowanemu w kopertę masz możliwość sprawienia bliskiej osobie niesamowitej niespodzianki.

1. Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Saloniku Spa zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Bonu.

2. Bony są ważne przez okres 2 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważności Bonu, jego wartość w całości lub w części niewykorzystana zostaje utracona.

3. Bon można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług.

4. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt pod nr tel. 501531161 przynajmniej 2 tygodnie przed końcem bonu upominkowego.

5. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o poinformowanie , że formą płatności za umawiany zabieg będzie Bon Upominkowy.

6. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną, na 24h przed umówioną wizytą, Bon Upominkowy uznany zostaje za zrealizowany.

7. Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.

8. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.

9. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu jeżeli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu.

10. Płatności Bonem nie można łączyć z promocjami i rabatami.

11. Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.

12. Zaproszenia na wybrane usługi lub pakiety usług można wymienić na wszystkie inne usługi z oferty Saloniku Spa za wyjątkiem kosmetyków do sprzedaży.

13. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego, Salonik Spa nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

14. Zabiegi promocyjne nie wchodzą w sprzedaż bonu upominkowego.

15. Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Saloniku Spa. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

1. Bony Upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.

2. Bony Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę lub zabieg.

3. Bony opiewające na kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Można nabyć również zaproszenia bezimienne na wybrane usługi lub kwotę.

4. Bony można nabyć w Saloniku Spa. Nabycie bonów w salonie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.